Billboardy

Billboard to jeden z największych i najbardziej popularnych nośników reklamy zewnętrznej (typu outdoor). Skuteczność prezentowanych treści zawdzięcza przede wszystkim wielkiemu formatowi oraz strategicznym lokalizacjom.

Szybka wycena

Symbol: BL-01 Kategoria:

Papier typu blueback o gramaturze 115g/m2 z niebieskim podkładem izolującym od podłoża, który zapobiega prześwitywaniu grafik znajdujących się pod spodem. Zadruk cyfrowy lub offsetowy w pełnym kolorze, wykonany jednostronnie. Papier posiada właściwości wodoodporne oraz wysoką trwałość na czynniki atmosferyczne, w tym szkodliwe promieniowanie UV. Billboard w formacie 5040 x 2380 mm składa się z sześciu brytów (1680 x 1190 mm); billboard w formacie 6000 x 3000 mm składa się z ośmiu brytów (1500 x 1500 mm).

FAQ – Billboardy reklamowe

Tak, billboardy możesz zamówić w dowolnym rozmiarze, ponieważ i tak nawet standardowy wymiar składa się z kilku brytów klejonych obok siebie.

Tak, nasza drukarnia oferuje również usługę projektowania billboardów reklamowych. Nasi doświadczeni graficy pomogą w stworzeniu projektu dopasowanego do potrzeb klienta.

Czas produkcji billboardów reklamowych zależy od ich rozmiaru oraz ilości zamawianych sztuk. Zazwyczaj produkcja trwa od 2 do 5 dni roboczych.

Billboardy reklamowe to materiały reklamowe o dużej powierzchni, wykonane z papieru blueback 115g.

Tak, realizujemy również montaże billboardów reklamowych w Częstochowie i okolicznych miejscowościach. Jest to jednak usługa wyceniana indywidualnie po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia.

Trwałość billboardów zależy głównie od warunków atmosferycznych. Zwykle są stosowane w kampaniach reklamowych od 3 do 6 miesięcy.

Format

5040 x 2380 mm

Papier

Blueback 115g

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Billboardy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − pięć =