Kalendarze reklamowe

Szeroki wybór kalendarzy na 2024 rok, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie m.in. kalendarze ścienne, biurkowe i książkowe dostępne w wielu różnych konfiguracjach.

Zamów kalendarze reklamowe już dziś i ciesz się efektywną promocją Twojej firmy przez cały rok!

Drukarnia kalendarzy firmowych

Kalendarze reklamowe są niezwykle wartościowym narzędziem, które nie tylko pomagają utrwalić markę w świadomości klientów, ale stanowią też praktyczny prezent, który zostaje w ich bliskości przez cały rok. nawet najbardziej wymagających klientów.

Szeroka oferta

Dopasuj zamówienie do swojego budżetu. Bez względu na to, czy szukasz tanich kalendarzy, czy wersji premium u nas znajdziesz coś dla siebie!

Profesjonalny projekt

Nie masz pomysłu na wygląd kalendarza? Napisz do nas to przygotujemy dla Ciebie oryginalny projekt, który będzie cieszył oko przez cały rok!

Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 400 zł netto to kurier dostarczy do Ciebie paczkę na nasz koszt! W innym razie zapłacisz 16 zł netto.

Jaki kalendarz wybrać?

Kalendarze ścienne

Kalendarze biurkowe

Kalendarze książkowe

Kalendarze ścienne

Kalendarze trójdzielne i jednodzielne

Nasze kalendarze jednodzielne wyróżniają się nie tylko jakością wykonania, ale i różnorodnością opcji personalizacji. Solidne plecki z możliwością całkowitego nadruku. Dostępne w wersji z główką płaska, wypukłą i wypukłą w wersji premium. Możliwe wykończenie folią błysk, mat lub lakierem wybiórczym UV.

Szczegóły:

  • widok 3- lub 1-miesiąca
  • solidne plecki z nadrukiem
  • główka płaska lub wypukła
  • możliwość uszlachetnienia lakierem bezbarwnym, folią mat lub błysk
  • koperta, jako opcja dodatkowa

Kalendarze 2024

Nasze kalendarze są dedykowane dla firm, które chcą wyróżnić się na rynku. Wykorzystaj możliwość reklamy przez cały rok.

Zapytaj o szczegóły już teraz!

FAQ – Kalendarze reklamowe

Kalendarz z główką wypukłą łączy sztywność tektury litej z estetyką zadruku oklejki. Oferujemy go w trzech wersjach: z folią błysk, mat, lub mat + lakierem UV. Dostępne opcje koperty, kalendarium i okienka pozwalają na dostosowanie produktu do swoich potrzeb.

Tak, oferujemy koperty z nadrukiem do kalendarzy trójdzielnych. Pozwalają one na umieszczenie dodatkowej kreacji wzmacniającej przekaz marketingowy marki.

Możemy dostosować kalendarz do Twoich potrzeb, wybierając format, rodzaj główki, kalendarium, kopertę, uszlachetnienia i wiele innych.

Tak, jesteśmy otwarci na współpracę z Twoim projektem graficznym. W razie potrzeby nasi specjaliści mogą również pomóc w dostosowaniu projektu do naszych wymagań.

Oferujemy różne opcje, takie jak folia błysk, mat, lakier UV czy inne uszlachetnienia, które nadają kalendarzowi wyjątkowego wyglądu.

Terminy produkcji i dostawy zależą od rodzaju kalendarza, ilości zamówionych egzemplarzy oraz skomplikowania projektu. Dla precyzyjnych informacji prosimy o kontakt.

Tak, nasz zespół graficzny może pomóc Ci w tworzeniu projektu graficznego kalendarza, dostosowując go do Twoich potrzeb i wytycznych.

Tak, jest taka możliwość. W ofercie standardowej używamy typowych kalendariów, ale na specjalne życzenie jest możliwość wydruku kalendariów, np. z zaznaczonymi ważnymi datami dla Twojej działalności

Tak, oferujemy również kalandarze ze złoceniami na specjalne zamówienia

"Naszą misją jest tworzenie skutecznej identyfikacji wizualnej, która pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji."