Modne eko gadżety firmowe

Rosnąca świadomość w temacie dbania o środowisko i minimalizowania produkcji zbędnych przedmiotów sprawia, że firmy starają się podchodzić odpowiedzialnie do reklamowania swojej działalności. Zatem w dziedzinie firmowych gadżetów zapanowała moda na styl eko. Proponując tego rodzaju akcesoria dajemy sygnał swoim klientom oraz kontrahentom, że do prowadzenia biznesu podchodzimy odpowiedzialnie i nowocześnie. Na pewno zostanie to docenione przez świadomych odbiorców. W ich pamięć na długo zapadnie niebanalny prezent stworzony z materiałów, które nie przyczynią się do zanieczyszczania naszej planety. Stawiamy więc na ekologiczny papier z recyklingu, bawełnę organiczną, drewno lub bambus.

Wiele tradycyjnych, dobrze już znanych i lubianych gadżetów widzimy teraz w odsłonie eko. Jeśli dotychczas firma stawiała na najbardziej popularne akcesoria – typu długopisy, notesy, czy torby na zakupy – nie musi od razu zmieniać całkowicie koncepcji. Wystarczy, że sprawdzone rozwiązania wprowadzi na nowy poziom wybierając produkty wykonane z ekologicznych materiałów. Szeroka oferta drewnianych, bambusowych, a nawet papierowych długopisów sprawia, że każdy znajdzie coś na interesującym go poziomie cenowym. Podobnie ma się rzecz z notesami. Wybierzmy te wyprodukowane z papieru pochodzącego z recyklingu, nadruk z logo firmy będzie towarzyszył obdarowanemu przy wielu okazjach, ponieważ ten rodzaj estetyki świetnie wpasuje się w każdą okazję. Torba na zakupy wielorazowego użytku to dziś nieodzowny drobiazg dla każdego komu dbanie o środowisko nie jest obojętne. Warto, aby była wykonana z bawełny organicznej. Są to uniwersalne przedmioty przydatne każdemu.

Istnieje także gama gadżetów w stylu eko, które skierowane są do konkretnego odbiorcy zainteresowanego daną dziedziną. Na przykład dla pasjonata gotowania świetnym podarunkiem będzie bambusowa deska do krojenia, która z pewnością przyda się w kuchni. Ponadto jest to produkt o długiej żywotności, więc przyjemne skojarzenie z firmą zapewnimy sobie na długi czas. Podobnie jest z innymi przyborami kuchennymi, jak słoje do przechowywania lub skrzyneczki na herbatę. Te stylowe dodatki doskonale będą się prezentować w każdej kuchni.

Miłośnicy nowoczesnych technologii z pewnością będą zachwyceni bambusową podstawką pod smartfon lub tablet. Może ona łączyć w sobie także dwie funkcje i być jednocześnie ładowarką. Dostępne są także głośniki bezprzewodowe, a nawet pamięć USB w bambusowych obudowach. Niewątpliwą zaletą tych przedmiotów jest ich bardzo estetyczny wygląd. Z tego powodu gadżet reklamowy stanie się chętnie eksponowanym przedmiotem w mieszkaniu czy biurze.

Nawet dla pasjonatów sportu i spędzania czasu na łonie natury znajdzie się ciekawy gadżet, na którym pięknie zaprezentuje się nadruk firmowy. Obecnie bardzo popularne jest zabieranie ze sobą wody lub innych napojów w ekologicznych butelkach, aby nie zużywać zbędnego plastiku. Możemy wybrać zwykłą butelkę sportową albo termos czy kubek termiczny. Aby podkreślić ekologiczny charakter przedmiotu ma on bambusową obudowę lub nakrętkę.

Innym rodzajem eko-gadżetów, które są teraz szczególnie w modzie są dodawane do różnych codziennych przedmiotów torebeczki z nasionami. Ten pomysłowy drobiazg sprawi, że obdarowany nim klient na pewno zapamięta firmę, która w ten sposób się promuje. Dostępne są także całe zestawy do uprawy roślin na mikro skalę. Któż nie zainteresowałby się własną uprawą lawendy w doniczce, która ozdobi parapet lub balkon. Piękny wygląd i zapach rośliny nie pozwoli zapomnieć o firmie, która w tak miły sposób nas obdarowała. Wspaniałą inicjatywą jest sadzenie drzew i ten trend też można wykorzystać do promowania marki. Zestaw do uprawy sadzonki w doniczce pozwoli nam później zasadzić swoje własne drzewko. Bardzo ciekawym pomysłem jest umieszczanie nasion w okładce notesu lub kalendarza. W ten sposób nic się nie zmarnuje. Kartki do zapisek są wykonane z ekologicznego papieru, a po ich wykorzystaniu okładkę ze sprasowanych nasion wkładamy do ziemi i za jakiś czas możemy obserwować kiełkujące roślinki. Za kilka tygodni zaobserwujemy kwiaty, które będą przyciągać pszczoły, motyle i inne owady. Będzie to też przyjemna lekcja przyrody dla najmłodszych.

Firmy, które kojarzą się z działaniami proekologicznymi darzone są większą sympatią przez potencjalnych klientów. Ogromną zaletą wyboru tego rodzaju gadżetów jest budowanie w ten sposób korzystnego wizerunku przedsiębiorstwa, a przecież jest to głównym celem kampanii reklamowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 7 =