Roll-upy

Roll-up standardowy jest najbardziej mobilnym, uniwersalnym i widocznym nośnikiem reklamy wewnątrz pomieszczeń. Do jego zalet zaliczyć można: ekologiczny druk, prostotę rozkładania i składania, możliwość stosowania wymiennej grafiki oraz trwałość produktu.

Szybka wycena

Kategoria:

W naszej drukarni oferujemy Roll-upy, które są niezastąpionym narzędziem marketingowym na różnego rodzaju wydarzenia, targi, konferencje czy wystawy. Roll-upy to mobilne stojaki reklamowe, które łatwo się transportuje i montuje, a jednocześnie są bardzo skuteczne w przyciąganiu uwagi i zwiększaniu zasięgu Twojej marki.

W naszej ofercie znajdziesz rollupy w różnych rozmiarach i opcjach wykończenia, takich jak standardowy lub premium, dwustronny, podświetlany, samonośny czy z możliwością regulacji wysokości. Oferujemy także personalizację wydruku, dzięki czemu możesz w pełni dostosować swój druk rollup’a do swoich potrzeb.

Wszystkie nasze rollupy drukowane są na najwyższej jakości materiałach, co zapewnia wyraźny i ostro zdefiniowany obraz. Dodatkowo, w celu zwiększenia trwałości i odporności na uszkodzenia, zastosowaliśmy specjalne powłoki antyrefleksyjne i antypoślizgowe.

Nie czekaj! Zamów swój Roll-up już dziś i zwiększ zasięg swojej marki.

Wymiary

85×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm

Standard

ekonomiczny, ekskluzywny

Nakład

1, 2, 3, 4, 5

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Roll-upy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + jeden =